Departamente

Costin Leonard Fălcuţă

expert IA / revizor jurist
telefon interior: 151
costin.falcuta@ier.ro


Ana-Maria Georgescu

şef birou grad II
telefon interior: 122
ana-maria.georgescu@ier.ro


Vladimir Guleac

expert II
telefon interior: 110
vladimir.guleac@ier.ro


Ionela Suzana Haralambie

expert I / traducător
telefon interior: 151
ionela.haralambie@ier.ro


Monica Ingeaua

Șef birou
telefon interior: 114
monica.ingeaua@ier.ro


Elena Loredana Licuţa

expert IA / coordonator
telefon interior: 147
loredana.licuta@ier.ro


Laura Mihăilescu

Șef serviciu grad II
telefon interior: 117
laura.mihailescu@ier.ro


Gigel Mihăiţă

expert IA
telefon interior: 134
gigi.mihaita@ier.ro


Livia Mirescu

expert II
telefon interior: 146
livia.mirescu@ier.ro


Oana Mocanu

șef birou grad II / redactor-şef RJEA
telefon interior: 121
oana.mocanu@ier.ro