Departamente

Ana-Maria Georgescu

şef birou grad II
telefon interior: 122
ana-maria.georgescu@ier.gov.ro


Vladimir Guleac

expert II
telefon interior: 110
vladimir.guleac@ier.gov.ro


Ionela Suzana Haralambie

expert IA / traducător
telefon interior: 151
ionela.haralambie@ier.gov.ro


Monica Ingeaua

Șef birou
telefon interior: 114
monica.ingeaua@ier.gov.ro


Cătălina Ionela Iosub

consilier juridic IA
telefon interior: 135
catalina.iosub@ier.gov.ro


Elena Loredana Licuţa

expert IA / coordonator
telefon interior: 147
loredana.licuta@ier.gov.ro


Laura Mihăilescu

Șef serviciu grad II
telefon interior: 117
laura.mihailescu@ier.gov.ro


Gigel Mihăiţă

expert IA
telefon interior: 134
gigi.mihaita@ier.gov.ro


Livia Mirescu

expert I
telefon interior: 146
livia.mirescu@ier.gov.ro


Oana Mocanu

șef birou grad II / redactor-şef RJEA
telefon interior: 121
oana.mocanu@ier.gov.ro