Departamente

Mariana Bara

expert IA / terminolog
telefon interior: 130
mariana.bara@ier.gov.ro


Raluca Magdalena Brad

expert IA / traducător
telefon interior: 140
raluca.brad@ier.gov.ro


Cristina Carmen Chiriac

Expert IA CFPP - detașat MAE


Georgiana Chivescu

expert II
telefon interior: 146
georgiana.chivescu@ier.gov.ro


Valentin Ciobanu

expert II
telefon interior: 112
valentin.ciobanu@ier.gov.ro


Mihai Constandache

şef birou grad II
telefon interior: 143
mihai.constandache@ier.gov.ro


Florentina Costache

şef serviciu grad II / asistent director general
telefon interior: 110
florentina.costache@ier.gov.ro


Costin Dobrescu

expert II contabilitate
telefon interior: 127
costin.dobrescu@ier.gov.ro


Monica Dumitrescu

expert IA / grafică - DTP
telefon interior: 133
monica.dumitrescu@ier.gov.ro


Costin Leonard Fălcuţă

expert IA / revizor jurist
telefon interior: 151
costin.falcuta@ier.gov.ro