Departamente

Mariana Bara

Doctor în Lingvistică, conferențiar universitar, lucrează ca terminolog și formator în IER din anul 2006.
telefon interior: 130
mariana.bara@ier.gov.ro


Raluca Magdalena Brad

Traducător, absolventă de Master în Traduceri Specializate, face parte de peste 11 ani din echipa SCT.
telefon interior: 140
raluca.brad@ier.gov.ro


Cristina Carmen Chiriac

Expert IA CFPP - detașat MAE


Georgiana Chivescu

expert II
telefon interior: 146
georgiana.chivescu@ier.gov.ro


Valentin Ciobanu

expert II
telefon interior: 112
valentin.ciobanu@ier.gov.ro


Mihai Constandache

Coordonator al Biroului Traduceri, absolvent al Universității „Al. I Cuza” din Iași, s-a alăturat echipei SCT în anul 2006.
telefon interior: 143
mihai.constandache@ier.gov.ro


Florentina Costache

şef serviciu grad II / asistent director general
telefon interior: 110
florentina.costache@ier.gov.ro


Costin Dobrescu

expert II contabilitate
telefon interior: 127
costin.dobrescu@ier.gov.ro


Monica Dumitrescu

expert IA / grafică - DTP
telefon interior: 133
monica.dumitrescu@ier.gov.ro


Costin Leonard Fălcuţă

Revizor jurist, licențiat în științe juridice, face parte din echipa SCT din anul 2006.
telefon interior: 151
costin.falcuta@ier.gov.ro